{{ctrl.notification}}
هواپیمایی کیش ایر

بلیط هواپیما کیش ایر

معرفی

شرکت هواپیمایی کیش ایر در سال 1370، با هدف توسعه فعالیت های جزیره کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس تأسیس شد.  این شرکت پس از ثبت و دریافت مجوزهای قانونی به عنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد.

کیش ایر از اواخر سال 1376، 10 فروند هواپیمای اجاره ای شامل هواپیمای یاک 40 و توپولوف 154 را در اختیار داشت که با تغییر سیاست های ارزی بانک مرکزی، عدم واگذاری ارز دولتی و افزایش نرخ ارز برای شرکت های هواپیمایی، امکان نگهداری و انجام حداقل ساعت پرواز تعیین شده برای آن ها عملی نبود. به همین دلیل برای پیشگیری از ضرر و زیان احتمالی، تعداد هواپیماهای اجاره ای کاهش و در عوض، ساعت پرواز هواپیماهای باقی مانده افزایش یافت.

این شرکت در حال حاضر، با تمام خصوصیات و استانداردهای لازم بین المللی، یکی از شرکت های عضو یاتا و اولین شرکت هواپیمایی ایرانی دارای گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSAاست.

مقاصد

مقصدهای داخلی شرکت هواپیمایی کیش ایر شهرهای شیراز، اصفهان، مشهد، رشت، تبریز، بندرعباس، آبادان، یزد، کرمانشاه، عسلویه و ابوموسی، و مقصدهای خارجی این خط هواپیمایی باکو، بغداد، خصب، دمشق، استانبول، دوبی، ابوظبی و شارجه هستند.

اگر قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای پروازهای چند مسیر را دارید، به بلیط یار بزنید.

کلاس های پروازی

کیش ایر در راستای افزایش رضایت مندی مسافران، علاوه بر ارائه کلاس پروازی اقتصادی  (Economy Class)در برخی از مسیرهای پروازی از جمله تهران-کیش- تهران و تهران-مشهد-تهران دارای کلاس پروازی تجاری (Business Class)  است.

ناوگان

در ناوگان این شرکت هواپیمایی 12 هواپیما وجود دارد که شامل 2 فروند هواپیمای ایرباس  A320،7فروند هواپیمای بوئینگ MDو 3 فروند هواپیمای فوکر 100 است.

date_range جمعه 08 بهمن 1395 remove_red_eye 7813 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0